Steun ons en help Nederland vooruit

dinsdag 16 januari 2018

Verkiezingsprogramma D66 Sluis

Er is politiek in de afgelopen vier jaren veel gebeurd in gemeente Sluis op het vlak van politiek en financieel evenwicht: en dat was hard nodig. D66 was aanvankelijk partner in de coalitie en heeft in die periode bewezen een loyale, positief-kritische, samenbindende partij te zijn. We hebben voortdurende aandacht voor toekomstgericht beleid. Het welzijn van onze burgers, gedurende hun hele levensloop, heeft onze volle aandacht. D66 zet zich in voor duurzaamheid, sociaal economische verbetering voor alle burgers en ziet kansen voor onze gemeente.

In de kleinere kernen, die steeds meer voorzieningen dreigen te moeten missen, staan nieuwe ontwikkelingen op het programma die de leefbaarheid en bereikbaarheid bevorderen. We zijn trots op onze rol in deze processen en de bijdragen die we hebben geleverd. Ook in de komende raadsperiode gaan we er vol tegenaan. We zetten in op alle kansen die onze gemeente heeft.

Download op deze pagina het verkiezingsprogramma van D66 Sluis.